Комп'ютерні системи та мережі

П'ятниця, 17.05.2024, 03:56
Вітаю Вас Гість | RSS
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: TiN  
Форум » Технічна підтримка » Ваші побажання » Доробка сайту
Доробка сайту
ZёБРОДата: Середа, 20.02.2008, 00:57 | Повідомлення # 16
LinuxHacker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 28
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Jamilla)
ідеї?Побажання виправити граматичні помилки та «складнощі перекладу», тобто русизми =)

Такі є, але виправляти кожен пост адміністрація не має змоги вже зараз, а надалі буде правило форума, яке буде рекомендувати писати пости грамотно і зрозуміло (до тих хто не виконуватиме правила будуть прийматися міри), але не заборонятиме вжавати русизми так як ми жавемо в багатонаціональній області, а тому забороняти комусь писати на тій чи іншій мові це - шовінізм. Тим більше не зважаючи на те що всі ми українці, ті хто любить спілкуватися закарпатським діалектом будуть обмежені в правах, а це не добре...

 
TiNДата: Середа, 20.02.2008, 01:02 | Повідомлення # 17
єдиний і неповторний
Група: Адміністратори
Повідомлень: 229
Репутація: 11
Статус: Offline
Сайт зроблений для доброї справи, мені як адміну від цього ніякої користі, я стараюся для вас, я з цього навіть подяки не маю, а навпаки тільки критики. Я вже 2 день підряд лягаю спати не раніше 3 годин ночі, бо стараюся зробити сайт кращим......і все що я маю це, зроби це, зроби інше....можливо ви ще скажете що мені слід зробити виділений сервер, щоб можна було швидко зкачувати всю інфу!!! angry
Ви кажете що 200Мб це мало для сайту.....я не збираюся платити по 2$ за лишні 200Мб які будуть потрачені на те що тут будуть залити ще з десяток фотографій!!!!
dont butcher


Йа адмінчеГ
 
вільнийДата: Середа, 20.02.2008, 01:11 | Повідомлення # 18
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (TiN)
Сайт зроблений для доброї справи, мені як адміну від цього ніякої користі, я стараюся для вас, я з цього навіть подяки не маю, а навпаки тільки критики. Я вже 2 день підряд лягаю спати не раніше 3 годин ночі, бо стараюся зробити сайт кращим......і все що я маю це, зроби це, зроби інше....можливо ви ще скажете що мені слід зробити виділений сервер, щоб можна було швидко зкачувати всю інфу!!

Владику! не турбуйся, зараз критика є нормальним явищем, тому що ми хочемо допомогти(: принаймні від себе говоритиму. Від мене тобі подяка, що від слів ти перейшов до діла, і сам взявся за роботу над сайтом. Ми всі багато тринділи над цим, але першим взявся ти)
а критики не бійся. Із нею ти швидко знайдеш вірний шлях до найкращого варіанту. Якшо хочеш - я тобі допоможу із тою ж таки українізацію (не думаю, що більшості приємно мати російськомовний форум), або іще із чимось...
а якшо стосовно фотографій, то тре попросити усіх користувачів, щоб фоти заливали не на цей сайт, а на спеціяльно призначені для цього місця. Бо цих 200 Мб ой як мало, це зрозуміло...


 
TiNДата: Середа, 20.02.2008, 01:13 | Повідомлення # 19
єдиний і неповторний
Група: Адміністратори
Повідомлень: 229
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Jamilla)
ідеї?
Побажання виправити граматичні помилки та «складнощі перекладу», тобто русизми =)
"ЁЪ (с)"

1. Ти для початку подивися на свій підпис, а вже тоді пробуй когось критикувати русизму!!!!
2. Написано ж що сайт знаходиться на стадії розробки, і сайту всього 2 дня, за такий час не можливо все зробити.
3. І як вже було сказано више, адміністрація не може примусити когось писати саме на чистій українській мові, а видаляти чи редактувати кожне повідомлення, ми на це не маємо часу.


Йа адмінчеГ
 
вільнийДата: Середа, 20.02.2008, 01:28 | Повідомлення # 20
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (TiN)
1. Ти для початку подивися на свій підпис, а вже тоді пробуй когось критикувати русизму!!!!

гі) Таміл, а він правий... нічого особистого...
людоньки, хто хоче писати правильно - нехай пише. На інших через це обурюватися не варто. Головне щоб суть повідомлення була окресленою і зрозумілою...
Але все ж я проти всяких там албанських і подібних їй мов... особисто для мене це нечитабельні пости.


 
zhackaДата: Середа, 20.02.2008, 10:28 | Повідомлення # 21
WinUser
Група: Провірені
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
нада всім прописати це:

Добавлено (20.02.2008, 10:27)
---------------------------------------------
Про русизми: на головній (ТИТУЛЬНІЙ) сторінці форума фраза "Тех поддержка" - тоже ОК??? да??? то не про постінги йшлося, а про сам сайт - назви віток форуму, розділів, якоїсь іншої офф.інфи...

А ще: не обов'язково сюди викладувати чужі фото)))) див. розділ "Викладачі"

Добавлено (20.02.2008, 10:28)
---------------------------------------------

Quote (вільний)
гі) Таміл, а він правий... нічого особистого...

То було не про постінги. I'll speak English нах! І шо?

 
вільнийДата: Середа, 20.02.2008, 14:39 | Повідомлення # 22
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 3
Статус: Offline
lets speak English!.. на багатокористувацьких форумах поруч із українсько- та російсько- мовними користувачами є і англомовні... питання в тому чи є зміст іншомовним користувачам користуватися форумом, на якому його не розуміють...

коротше кажучи...
дайте час адміністрації нашій, і усе буде.
Форум то ще сам російськомовний.


 
zhackaДата: Середа, 20.02.2008, 15:10 | Повідомлення # 23
WinUser
Група: Провірені
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (вільний)
Форум то ще сам російськомовний.

але грамотністю на титульній сторінці нехтувати не можна
 
JamillaДата: Середа, 20.02.2008, 16:36 | Повідомлення # 24
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (вільний)
гі) Таміл, а він правий... нічого особистого...людоньки, хто хоче писати правильно - нехай пише. На інших через це обурюватися не варто.

Взагалі-то я казала про оформлення форуму,а не про пости користувачів. Користувачі можуть писати як їм зручно в міру своїх знань та вподобань. А я казала про оформлення форуму і мала на увазі такі речі, як «Тех поддержка», «Король Іван ІріЄвич» і т.п..
Вот і питання: а до чого тут особисте?

Quote (TiN)
1. Ти для початку подивися на свій підпис, а вже тоді пробуй когось критикувати русизму!!!!

Чим підпис не подобається? І яке він має відношення до оформлення форуму і його загального вигляду?

Quote (TiN)
2. Написано ж що сайт знаходиться на стадії розробки, і сайту всього 2 дня, за такий час не можливо все зробити.

Тобою був викладений пост, в якому зазначалося, що побажання, ідеї та пропозиції будуть прийматися і вислуховуватися. Отож так і є: сайт на стадії розробки.. пропозиції і побажання подаються.. .. а от адміністрація їх приймати не хоче, і висловлює своє обурення. Протиріччя?

Quote (TiN)
3. І як вже було сказано више, адміністрація не може примусити когось писати саме на чистій українській мові, а видаляти чи редактувати кожне повідомлення, ми на це не маємо часу.

І ще раз нагадую, що висловлена мною думка до повідомлень користувачів не має ніякого відношення.


ЁЪ ©
 
ValerioДата: Середа, 20.02.2008, 16:50 | Повідомлення # 25
User
Група: Модератори
Повідомлень: 68
Репутація: 4
Статус: Offline
Так бачу і тут без мене не обійдеться....
Почнем:
1. Тін не сприймай все близько до серця (будь холоднокровним, тиж Адмін)
2. Людоньки майте повагу до нашої адміністрації
3. На рахунок помилок синтаксичного типу не гоніть а пропонуйте, все відразу не можна виправити
4. Ті хто мають досвід в розробці сайтів : не треба цих заумних зауважень, якщо шось не так то навпаки підкажіть як це виправити.
5. І ще раз нагадую - цей сайт не ідеальний адже, на ньому деякі люди вчаться, і роблять його вперше, кому не подобається бласка створюйте свої, хваліться, робіть шо хочете.... але не критикуйте жорстко(це до речі неприємно)
Дякую.


я ніколи не стану тим, ким хочу бути - я буду К Р А Щ И М ...
 
TiNДата: Середа, 20.02.2008, 18:04 | Повідомлення # 26
єдиний і неповторний
Група: Адміністратори
Повідомлень: 229
Репутація: 11
Статус: Offline
Про те що є синтаксичні помилки я не сперечаюся. А якщо і є якісь помилки то можна написати адміну чи модеру, що в такому то розділі, допущена така то помилка.
До цього часу я ще не робив сайт, тому є багато помилок, я і сам то прекрасно розумію, але створювався він на протязі двох днів і до того ж робилося все в період з 22:00 до 03:00. особливо коли час доходить до 2-3 годин, людина не здатна повноцінно оцінювати ситуацію.


Йа адмінчеГ
 
BodiaДата: Середа, 20.02.2008, 19:45 | Повідомлення # 27
Lamer
Група: Модератори
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote
"Хто платитиме за домен?"

Хоч знаю шо то не культурно;), але я нікого не прошу платиит.. Можливо я зможу дістати.. Так як http://ksm-uz.info дістав був, який через те? що він пустував я віддав..

Добавлено (20.02.2008, 19:45)
---------------------------------------------
Юй.. на ріному місці війни.. Влад, дійсно, не переймайся так!.. Помилки всерівно тре виправляти.. Тихо й спокійно, дружньо й разом доведемо сайт до хорошого стану.. І не сваримся!!:)

Переклад можна, мабуть, знайти в неті.. Самим перекладати то буде неякісно, довго й важко..

Повідомлення відредагував Bodia - Середа, 20.02.2008, 19:33
 
zhackaДата: Середа, 20.02.2008, 20:09 | Повідомлення # 28
WinUser
Група: Провірені
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
до речі... я так подумав, шо тут нада чуть розділи переорганізувать... а то ніякої логіки...

Добавлено (20.02.2008, 20:09)
---------------------------------------------
і іще... то тіки в мене одного сторінки через раз грузяться? (за галімий нет говорить не нада... остальні сайти літають)

 
TiNДата: Середа, 20.02.2008, 20:15 | Повідомлення # 29
єдиний і неповторний
Група: Адміністратори
Повідомлень: 229
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Bodia)
але я нікого не прошу платиит.. Можливо я зможу дістати..

Якщо дістанеш то зможем і перести сайт на той домен. А скільки в нього міся виділено буде для нас???

Quote (Bodia)
Переклад можна, мабуть, знайти в неті.. Самим перекладати то буде неякісно, довго й важко..

Переклад вже робиться своїми силами. І про саме оформлення сайту теж думаємо, просили поміняти його, ми це зробили, якщо і цей не подобається, то є ще 1 варіант. Тож треба оприділитися на рахунок нього.
Ось варіанти:

Прикріплення: 8771202.gif (36.1 Kb) · 7160711.gif (45.7 Kb) · 2300801.gif (48.7 Kb) · 1974406.gif (18.5 Kb)


Йа адмінчеГ
 
BodiaДата: Середа, 20.02.2008, 20:32 | Повідомлення # 30
Lamer
Група: Модератори
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Перший варіант з цих 4х мені краще сподобався..

Quote

Якщо дістанеш то зможем і перести сайт на той домен. А скільки в нього міся виділено буде для нас???

Буде видно.. Тре попитатися!

Добавлено (20.02.2008, 20:32)
---------------------------------------------
На рахунок цієї теми.. Не всі тексти видно.. Наприклад попередній перегляд повідомлення..

Quote
Цитати
мають дуже малий шрифт..
 
Форум » Технічна підтримка » Ваші побажання » Доробка сайту
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Ostolosh © 2024