Комп'ютерні системи та мережі

Неділя, 19.05.2024, 03:06
Вітаю Вас Гість | RSS
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: TiN  
Форум » Технічна підтримка » Проблеми на форумі???? » Звертайтеся
Звертайтеся
JamillaДата: Вівторок, 26.02.2008, 00:12 | Повідомлення # 16
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (ZёБРО)
Особисто я НЕНАВИДЖУ читати чиїсь кілометрові пости, так як своїми розмірами і кількістю букв вони лякають і викликають бажання поставити автору -1 за пост і вобше вийти з розділу форуму чи теми.

аналогічно. Щоб прочитати весь той огромадний пост - треба бути зацікавленим. А щоб бути зацікавленим, треба почати то читати... а шоб почати - і знову ж таки многа букафф wacko


ЁЪ ©
 
вільнийДата: Вівторок, 26.02.2008, 08:08 | Повідомлення # 17
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote

Особисто я НЕНАВИДЖУ читати чиїсь кілометрові пости, так як своїми розмірами і кількістю букв вони лякають і викликають бажання поставити автору -1 за пост і вобше вийти з розділу форуму чи теми.

аналогічно. Щоб прочитати весь той огромадний пост - треба бути зацікавленим. А щоб бути зацікавленим, треба почати то читати... а шоб почати - і знову ж таки многа букафф

angry ніколи така логіка не подобалась... але це ваша справа.

Добавлено (26.02.2008, 08:08)
---------------------------------------------

Quote (ZёБРО)
Вельмишановний пане вільний, насмілюся нагадати Вам, що даний форум має 200 мб вільного простору для всього(!!!!!!!) що на ньому є. Тому, щоб не розчаровувати і не викликати у Вас негативні емоції пропоную залити Ваші матеріали на даякі депозітфайли, рапіду чи летітбіт, а на форум дати посилання на Вашу інформацію. Ті, кому Ваша інформація буде цікавою, завантажать її, переглянуть і напишуть Вам свої думки та розуміння Вашого матеріалу на наш форум в спеціально відведеній для цього темі, яку Ви маєте можливість створити тут. Особисто я НЕНАВИДЖУ читати чиїсь кілометрові пости (зазвичай такі пости нагуглені і тупо вставлені в пост, причому найчастіше не зовсім в тему), так як своїми розмірами і кількістю букв вони лякають і викликають бажання поставити автору -1 за пост і вобше вийти з розділу форуму чи теми.Відношення до авторів таких постів відповідне. Дякую за розуміння.

прошу звернути увагу на тему "Ужгород". Подивіться адреси фотографій. Подивіться другу частину посту, її писав я сам. Перша половина зідрана із газети, і там сказано про це. Не думаю, що форум конкретно збідніє від 20-30 Кб мого тексту...

до того ж, стосовно фотографій я говорив вже давно... я ніколи не заливаю їх прямісінько на сам форум. я користуюся послугами сайту photoshare.ru, до якого можна складати стільки фотографій скільки потрібно. І вам раджу. Якщо не цей сайт то будь-який інший фото-хостінг.
а якшо не подобається читати "многа букафф", то просто пропускайте цей текст повз очі...


 
BodiaДата: Вівторок, 26.02.2008, 10:55 | Повідомлення # 18
Lamer
Група: Модератори
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Артем)
angry ніколи така логіка не подобалась... але це ваша справа.

Ну значить тобі не подобається логіка більшості людей!;)
Quote (Jamilla)
Щоб прочитати весь той громадний пост - треба бути зацікавленим.
.. Не знаючи наперед якість посту мало хто буде його читати..
Влад додав цілий розділ "Міста України". Скажіть, будь ласка, хто їх читав? Ну або хто збирається?..
Я думаю краще створити окрему тему, де кожен зможе викласти, на його думку, цікаві посилання..


Повідомлення відредагував Bodia - Вівторок, 26.02.2008, 17:14
 
DieseLДата: Вівторок, 26.02.2008, 16:01 | Повідомлення # 19
Lamer
Група: Провірені
Повідомлень: 40
Репутація: 2
Статус: Offline
http://www.radikal.ru/ можна і сюда закинути фоткі cool

 
JamillaДата: Вівторок, 26.02.2008, 16:43 | Повідомлення # 20
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Bodia)
.. Не знаючи наперед якість посту мало хто буде його читати..
вот це я і хотіла сказти.

Quote (Bodia)
Влад додав цілий розділ "Міста України". Скажіть, будь ласка, хто їх читав? Ну або хто збирається?..
Ні/Ні.
Прочитала лиш то, що було додано Безполєзним і Вільним

Добавлено (26.02.2008, 16:43)
---------------------------------------------
аа... ну і про «Хутори України» почитала... biggrin Вот тепер роздумовую що би туда такого викласти)))))


ЁЪ ©

Повідомлення відредагував Jamilla - Вівторок, 26.02.2008, 17:30
 
BodiaДата: Вівторок, 26.02.2008, 17:23 | Повідомлення # 21
Lamer
Група: Модератори
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Jamilla)
ее-й-йей.. це не мій пост. То Вільного. wink

Вибач!;) Уже виправив! Через неуважність нажав кнопочку цитувати з посту що вище..
Ну про хутори я теж читав)..
 
TiNДата: Вівторок, 26.02.2008, 17:35 | Повідомлення # 22
єдиний і неповторний
Група: Адміністратори
Повідомлень: 229
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Bodia)
Влад додав цілий розділ "Міста України". Скажіть, будь ласка, хто їх читав? Ну або хто збирається?..

Я їх сам не читав бо не мав часу, так мильком пробігся щоб знати що воно хоча б варте займати місц на форумі.... biggrin


Йа адмінчеГ
 
JamillaДата: Вівторок, 26.02.2008, 17:49 | Повідомлення # 23
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (TiN)
Я їх сам не читав бо не мав часу, так мильком пробігся щоб знати що воно хоча б варте займати місц на форумі....

Чесно кажучи не вижу великого зісту в перебуванні цього розділу на форумі. Хоча, як видно, деякі користувачі почали висловлювати свої думки з приводу пвних міст, де вони були. Вот це цікаво почитати. Але чи варто заради цього цілий розділ? Можливо, набагато доцільніше зробити щось типу «де хто був і шо там цікавого бачив» (це не тема розділу запропонована).


ЁЪ ©
 
zhackaДата: Вівторок, 26.02.2008, 19:06 | Повідомлення # 24
WinUser
Група: Провірені
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Да, як ви вже догадалися, про хутори я написав в знак протесту шодо присутності такого розділу на форумі... Але повністю серйозно... Хутори, про них же знати також нада.
 
вільнийДата: Вівторок, 26.02.2008, 19:09 | Повідомлення # 25
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 3
Статус: Offline
Владику.... одне велике проханнячКО... постав будь ласка шрифт на форумі побільшим... важко вчитуватися - очі болять потім sad

 
JamillaДата: Вівторок, 26.02.2008, 19:15 | Повідомлення # 26
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 2
Статус: Offline
Не знаю, мені читається обсолютно легко. З цього приводу зауважень немає. Хоча, можливо це і доцільно зробити.
Вільний, як альтернативний варіант, можеш спробувати змінити масштаб сторінки в настройках браузера.


ЁЪ ©
 
BodiaДата: Вівторок, 26.02.2008, 20:10 | Повідомлення # 27
Lamer
Група: Модератори
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (вільний)
постав будь ласка шрифт на форумі побільшим

Quote (Jamilla)
можеш спробувати змінити масштаб сторінки в настройках браузера.

ctrl+ролик миші.. І проблеми нема.. Працює у більшості браузерах (по різному правда) wink
 
вільнийДата: Вівторок, 26.02.2008, 20:21 | Повідомлення # 28
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 3
Статус: Offline
та то простіше + чи - на нумлоці клацати...

 
JamillaДата: Вівторок, 26.02.2008, 20:29 | Повідомлення # 29
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 2
Статус: Offline
та хотьшо.. хоть поклацати, хоть роликом миши поетамаойє.. головне, що суть одна smile

ЁЪ ©
 
Форум » Технічна підтримка » Проблеми на форумі???? » Звертайтеся
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Ostolosh © 2024