Комп'ютерні системи та мережі

Вівторок, 07.05.2024, 17:49
Вітаю Вас Гість | RSS
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Корисне » Міста України » Львів (про Львів)
Львів
TiNДата: Неділя, 24.02.2008, 20:54 | Повідомлення # 1
єдиний і неповторний
Група: Адміністратори
Повідомлень: 229
Репутація: 11
Статус: Offline
Львов – один из крупнейших городов Украины, областной центр Львовской области. Население его составляет 900 тыс. человек. Посещает его с экскурсиями более 200 тыс. человек. Львов напоминает музей под открытым небом, в котором находится 2000 исторических, архитектурных и культурных достопримечательностей

Город был основан в 1256 г. князем Данилом Галицким и назван в честь его сына Льва. Выгодное расположение на перекрестке торговых путей из портов Черного и Балтийского морей, из Киева, Центральной и Западной Европы содействовало его быстрому экономическому развитию.

В архитектуре Львова смешались готика и барокко, ренессанс и романский стиль, рококо и ампир, современная эклектики и конструктивизм. Львов - это город, в традициях и архитектуре которого гармонично объединились древность и современность. Большой влияние на религию, культуру и архитектуру Львова оказали Австро-венгерская империя и Польша. Магнаты и меценаты 16-17 столетий приглашали талантливых мастеров со всей Европы, которые создали уникальную жемчужину архитектуры. В 1998 году город Львов был внесен в список мировых памятников архитектуры, которые находятся под протекцией ЮНЕСКО.


Йа адмінчеГ
 
bezpoleznujДата: Понеділок, 25.02.2008, 22:56 | Повідомлення # 2
Lamer
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно Кльове місто!!! Я там не одноразово був....Так прикольно походити подивитись все старе,здорове.....А ти ідеш собі із дівкою якоюсь підбоком і втираєш їй якусь фігню.Щей багато всіляких цікавих закладів є Краївка, Пузата Хата(була), Лялька(незнаю чи ще стоїть)...Але люди там якісь для мене не зовсім зрозумілі(незнаю чого....).Ось чого Львову дуже нехватає так це річки(вони свою річку в каналізацію пустили) а набережної такої як в нас і близько нема...
Хто має можливість відвідати ...РЕКОМЕНДУЮ!!! biggrin
 
вільнийДата: Вівторок, 26.02.2008, 07:44 | Повідомлення # 3
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 3
Статус: Offline
о, так... Львів дійсно гарне місто(: особливо із висоти Високого Замку. І футбольний стадіон там кльовий.... акустика ще та!
хочу потрапити туди якамога швидше...


 
BodiaДата: Вівторок, 26.02.2008, 17:30 | Повідомлення # 4
Lamer
Група: Модератори
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
А мені не сподобався Львів.. Є там багато цікавих будівель, але.. Для архітекторів та будівельників можливо це місто й є джерелом натхнення, але для мене воно сіре й нецікаве..
 
JamillaДата: Вівторок, 26.02.2008, 17:43 | Повідомлення # 5
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 2
Статус: Offline
Була у Львові влітку. Но я тоді була така всяка така wacko
Є на що подивитись. Якшо є час, є можливість, варто туди з'їздити.
З поїздки запам'яталося:
* свиня на поводочку (хіхіхі.. так класно хрюкала.. ми їй ще 2 грн "на пропітаніє" дали);
* голуби.. прикольні вони там, не залякані.. спокійно будуть їсти з ваших рук.. Все почлося з одного-двох голубів.. а потім їх там було ого-го... зохавали весь наш крекер))))))
* Діми Іаниша вираз обличчя на все те, що ми з Хрустьою робимо crazy
* «Пузата Хата»
* може і шось іще, але я таааааааак тоді хотіла спати.... )))
* аа.. і ще.. вот цікаво, що всілякі маленьки магазинчики там дуже гарно вписуються в загальний ансамбль міста. От, наприклад, якщо будівля, в якій розташований якийсь маленький магазинчик, старовинна якась, то і сам магазинчик ззовні відповідає тому всьому. Хз чому, але запам'ятався магазин із назвою «Ґудзики»


ЁЪ ©
 
вільнийДата: Вівторок, 26.02.2008, 18:23 | Повідомлення # 6
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Jamilla)
* «Пузата Хата»

нєма вже:( рознесло бідну... у сусідньому будинку газом звіздануло, і "Пузату" зруйнувало
):


 
JamillaДата: Вівторок, 26.02.2008, 18:37 | Повідомлення # 7
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 2
Статус: Offline
та їх не одна, а три штуки було у Львові, якшо мені пам'ять не зраджує

ЁЪ ©
 
bezpoleznujДата: Вівторок, 26.02.2008, 21:30 | Повідомлення # 8
Lamer
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю 2. Одна на Січових стрільців(та шо бабахнула) і друга в сумермаркеті METRO за містом!!!
 
zhackaДата: Неділя, 09.03.2008, 05:22 | Повідомлення # 9
WinUser
Група: Провірені
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (вільний)
нєма вже:( рознесло бідну... у сусідньому будинку газом звіздануло, і "Пузату" зруйнувало

ого О_о... а жаль...

З.І.: Лялька ще є))) не боїсь, позавчора в ній пиво пив, правда тепер вона називається Етно-джаз-клюбом)

 
Форум » Корисне » Міста України » Львів (про Львів)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Ostolosh © 2024