Комп'ютерні системи та мережі

Вівторок, 07.05.2024, 16:03
Вітаю Вас Гість | RSS
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Корисне » Міста України » Хутори України (про хутори України)
Хутори України
zhackaДата: Понеділок, 25.02.2008, 00:10 | Повідомлення # 1
WinUser
Група: Провірені
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
На Україні є безліч мальовничих куточків - хуторів... Їхня краса описана в таких літературних шедеврах, як "Вечори на хуторі біля Диканьки", "Ніч перед Різдвом" Миколи Гоголя... Можна сміло стверджувати, що в українських хуторах зберігався дух українства та національна самосвідомість. Тільки завдяки ним ми можем говорити про збереження культурної спадщини в ті важкі для України часи, коли іноземні супостати намагалися знищити нашу мову, наш побут і нашу національну свідомість. То ж давайте не будем забувати про те, чому ми завдячуєм нашою культурою...
 
JamillaДата: Вівторок, 26.02.2008, 19:54 | Повідомлення # 2
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 2
Статус: Offline
Хех.. я так погано знаю Закарпаття.. вірніше знала погано до цього літа. Пізнання моє почалося із роботи влітку, коли працювала в соціологічному опитуванні.
А тепер вообще уже файно знаю biggrin (Жека, іронію вловив? ;))
Знаєте куда хочу поїхати?? У Вільшани.. на доміг-дурдоміг подивитися (і не нада мені тут казати, шо мені лічитися нада уже)))))) )
Ще хочу дуже подивитися Хустський замок, побувати у долині нарцисів і з'їздити на Синевирське озеро. Також хочу побувати у Рахові - найвисокогірнішому місті Закарпатської області. Ааа.. і уїхати кудась у хащі у Міжгір'я, де немає гір)))))))))))


ЁЪ ©
 
zhackaДата: П'ятниця, 29.02.2008, 01:56 | Повідомлення # 3
WinUser
Група: Провірені
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (zhacka)
чому ми завдячуєм нашою культурою...

мда... після декількох сусідніх топіків починаєш сумніватися в відношенні певного прошарку людей до останньої
 
Форум » Корисне » Міста України » Хутори України (про хутори України)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Ostolosh © 2024