Комп'ютерні системи та мережі

Понеділок, 20.05.2024, 15:18
Вітаю Вас Гість | RSS
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Все крім навчання » Флуд » Ладно, народ... перестаю я так флудити, як флудив
Ладно, народ... перестаю я так флудити, як флудив
zhackaДата: Субота, 23.02.2008, 03:27 | Повідомлення # 1
WinUser
Група: Провірені
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Бачу, що це приносить людям неприємні емоції... Я думав тут буде веселіше... Видно помилявся... Тепер я розумію чому на сусідньому топіку вже 4 сторінки флуду, а так і не вирішили куди йдем святкувати екватор. Бо нема організованості, однодумності і такого іншого... Нема в нас спільноти... Я чомусь думав, шо воно якось зростеться і буде все ОК, але... ні... шось тенденцій в тому напрямку дуже мало...

Вибачте, кого нехотячи образив і ще шось там наробив на цьому форумі чи в житті... Хотілося, реально, як краще, а не навпаки. Хотілося веселіше... тепер поняв, шо марно старався...

 
JamillaДата: Субота, 23.02.2008, 12:05 | Повідомлення # 2
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (zhacka)
Бачу, що це приносить людям неприємні емоції... Я думав тут буде веселіше... Видно помилявся... Тепер я розумію чому на сусідньому топіку вже 4 сторінки флуду, а так і не вирішили куди йдем святкувати екватор.

Ти що, хіба не видиш, шо тут всі ДУЖЕ серйозні?! Ніхто не флудить.. а 4 сторінки флуду - то глюк.. случайно так вийшло..

Quote (zhacka)
Бо нема організованості, однодумності і такого іншого... Нема в нас спільноти... Я чомусь думав, шо воно якось зростеться і буде все ОК, але... ні... шось тенденцій в тому напрямку дуже мало...

Раніше ще була якась спільнота і згуртованість... Розпалось.. А тепер подивись, всі лиш говорити уміють. У нас немає цілої групи, у нас є лише групки по 3-5 чоловік. Здається, є люди у нас з організаторськими здібностями... але згадай, коли доходить діло до діла, то як часто було «оой.. я не йду», «я то не хочу», «ідіть без мене»... Я не кажу, що я не така.. теж така.. мені це вже теж на стільки не потрібно.


ЁЪ ©
 
zhackaДата: Неділя, 24.02.2008, 01:07 | Повідомлення # 3
WinUser
Група: Провірені
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
хм.. хоча якшо не мені флудити, то кому тут остається? на форумі рекорд: 3 меседжа за цілий день)))
 
JamillaДата: Неділя, 24.02.2008, 02:22 | Повідомлення # 4
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (zhacka)
хм.. хоча якшо не мені флудити, то кому тут остається?

А я? Шо, воооообще вже мене не любиш?! biggrin Я тут тоже цілий день зависаю-пічатаю.. wink


ЁЪ ©
 
zhackaДата: Неділя, 24.02.2008, 14:36 | Повідомлення # 5
WinUser
Група: Провірені
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
ок, s/мені/нам/
 
TiNДата: Неділя, 24.02.2008, 14:49 | Повідомлення # 6
єдиний і неповторний
Група: Адміністратори
Повідомлень: 229
Репутація: 11
Статус: Offline
Я не казав щоб ви переставали общатися.....а на рахунок того що нема згуртованості то це погано. Але я думаю що завдяки форуму, хоча б ті будуть разом хто тут тусується. Можливо цей форум і сам сайт не схожий на те що ви очікували, але ми по ходу справи вирішуємо деякі недоробки і стараємося обєднати всіх(ну майже всіх happy ) КСМщиків.

Йа адмінчеГ
 
zhackaДата: Неділя, 24.02.2008, 16:59 | Повідомлення # 7
WinUser
Група: Провірені
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (TiN)
обєднати всіх

це було б дуже добре, якби це вдалося зробити. booze
 
ZёБРОДата: Понеділок, 25.02.2008, 17:02 | Повідомлення # 8
LinuxHacker
Група: Адміністратори
Повідомлень: 28
Репутація: 5
Статус: Offline
Схід і Захід разом!!! Ми разом нас багато... )))))))))))))
 
вільнийДата: Вівторок, 26.02.2008, 18:44 | Повідомлення # 9
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 3
Статус: Offline
то усьо винні оті перешіпки за куточком... і подекуди просто ідіотизм і впертість.
усі ми не безгрішні...
нема згуртованості? чому... бо коли комусь потрібна якась допомога - фіг йому на поміч прийдуть... кілька людей хіба що... негласно рулить правило:
"Спасение утопаещегося - дело рук самого утопаещегося"

справжня згуртованість виникає, коли УСІ РАЗОМ потрапляють у халепу, і УСІ РАЗОМ із неї вибираються... коли усім нам дадуть піндюлів, і коли ми усі разом потім дамо піндюлів, тим хто дав їх нам...

а "блаблбалбла" нах"й нікому не треба, вже вибачте на слові.


 
JamillaДата: Вівторок, 26.02.2008, 18:54 | Повідомлення # 10
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 2
Статус: Offline
вільний, абсолютно згідна. Тільки чомусь у нас оте «УСІ РАЗОМ» ніяк не получається, чи тому, що ми собі так придумали, що воно у нас не вийде... чи ще чомусь.
І чомусь про допомогу і згуртованісь більшість починали згадувати ближе до сесї, коли потрібні лабораторні (виконані), курсові, розрахункові, конспекти... А так особливо нічого
Quote (вільний)
нах"й нікому не треба, вже вибачте на слові.


ЁЪ ©
 
-=FiSh=-Дата: Вівторок, 26.02.2008, 18:59 | Повідомлення # 11
Lamer
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Ето все из-за нашей кафедры, а точнее универа..... Люди приходять учится не по интересам... А кто куда поступит.... Вот из-за етого и нету у вас "згуртованости"
 
вільнийДата: Вівторок, 26.02.2008, 19:07 | Повідомлення # 12
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (-=FiSh=-)
Люди приходять учится не по интересам... А кто куда поступит.... Вот из-за етого и нету у вас "згуртованости"

твоя правда.
***

якшо продовжити відсіювати тих, кому нафіг цей каесем не потрібен, то лишиться менше тої половини яка є сьогодні... але ніхто сам вже звідси не піде, це ж ясно. Два з половиною років життя, і якийсь сраний папірчик, що такі от курси прослухав...


 
BodiaДата: Вівторок, 26.02.2008, 20:21 | Повідомлення # 13
Lamer
Група: Модератори
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (-=FiSh=-)
Ето все из-за нашей кафедры, а точнее универа..... Люди приходять учится не по интересам... А кто куда поступит.... Вот из-за етого и нету у вас "згуртованости"

ПРичина і у цьому теж, але не основна.. В школі ж взагалі не було спеціальності!! а дружність була.. не у всіх, але у багатьох була..
Будем частіше разом ходить "відпочивати", буде більше дружності:)
 
JamillaДата: Вівторок, 26.02.2008, 20:26 | Повідомлення # 14
User
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Bodia)
Будем частіше разом ходить "відпочивати", буде більше дружності:)
ага, якщо врешті-решт зберемось wink (ато якщо на кожне зібрання >5 ст. флуду... ;))
А якшо серйозно, то да, Бодя, ти це правильно підмітив smile


ЁЪ ©
 
TiNДата: Вівторок, 26.02.2008, 22:43 | Повідомлення # 15
єдиний і неповторний
Група: Адміністратори
Повідомлень: 229
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Jamilla)
чомусь про допомогу і згуртованісь більшість починали згадувати ближе до сесї, коли потрібні лабораторні (виконані), курсові, розрахункові, конспекти...

Тільки не треба вже тут цього, бо з цими лабораторними завжди лажа виходить. Ти коли зробиш і здаєш відповідно вчасно, а я не розумію в чому така проблема дати її ще комусь і тим самим врятувати його. А то в нас смертних, приходить сесія, більшу половину сесії ходимо здаючи ті кончені лабки, а на залишившийся час здаємо сам екзамен чи залік що вже там є. Ви в той час вже давно відпочиваєте, то чим так погано дати комусь свою лабку яку тобі вже не треба.

А на рахунок згуртованості, то цього ніколи не буде на 100% ви на це навіть не надійтеся. Бо і в мене є пару людей з якими мені не в прикол ходити відпочивати і проводити з ними час. Слава Богу такий людей тільки парочка, не будемо уточняти скільки happy


Йа адмінчеГ
 
Форум » Все крім навчання » Флуд » Ладно, народ... перестаю я так флудити, як флудив
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Ostolosh © 2024